Wyszukiwanie
Cena od : Cena do : Powierzchnia m² od : do : Rodzaj ogłoszenia : Powiat / miasto Gminy / dzielnice

newsletter

Szukaj wg. regionu mapaAktualności » Metamorfoza mieszkania

Gdy urządzasz sobie nowe mieszkanie powinieneś zadbać o to, aby bvyło naprawdę funkcjonalne i ustawne. Czasami wiąże się to wręcz z przesuwaniem ścian, kiedy indziej wystarczy zmiana ułożenia mebli. Tak czy inaczej dobrze sobie tą kwestię solidnie przeanalizować.
Jeśli ma się do tego oko - można to zrobić samemu. W przeciwnym razie warto skorzystać z usług architekta wnętrz. Ta druga opcja jest o tyle dobra, że specjalista dokonując oględzien mieszkania może doradzić również po jakie materiały sięgnąć, z czeog korzystać, na co zwrócić uwagę i czy aby na pewno wczesniejszy zamysł jest optymalny, czy może istnieje jeszcze ciekawsze rozwiązanie problemu.

Trzeba tu jednak zwrócić uwagę na to, że większość projektantów ma swoje specjalizacje i trzeba na to zwracać uwagę. Część jest bardzo elastyczna, inni mają wąskie, ale bardzo wyspecjalizowane zestawy propozycji aranżacji. To ważne, bo np. projekty specjalizujące się w zwiekszeniu poczucia przestrzeni w mieszkaniu mogą się wiązać z obecnością dużej liczby luster - co z kolei jednym będzie pasować, innym nie bardzo.

Można to jednak z góry skonsultować, jasno przedstawiając swoje oczekiwania. Wtedy na pewno uda się ustalić taką wizję, ktora w pełni zadowoli zlecająceog projekt i nada jego mieszkaniu nowy wymiar. A już na pewno uczyni je bardziej przyjaznym dla mieszkańców i ułątwi codzienne czynności - np. przez lepsze zagospodarowanie przestrzeni, jaka się w nim znajduje.

Źródło: Metamorfoza mieszkania - pisarz

 

wróć »